-

КОНТАКТИ scroll down

shop
ЖУРНАЛ

Розпочата спільна робота громадських активістів, експертів та політиків


      Розпочата спільна робота громадських активістів, експертів та…

 

 

 

Розпочата спільна робота громадських активістів, експертів та політиків

 

Сьогодні, 22го жовтня відбулась перша тристороння нарада щодо вироблення нових рішень у сфері охорони навколишнього середовища і громадського здоров’я. Ініціатором зустрічі виступила громадська організація «БЕЗЗАЙВЕ». Експертну позицію представляла Зоряна Скалецька, Школа охорони здоров’я Києво-Могилянської Академії, Міністр охорони здоров’я України 2019-20 рр. Відповідаючи на запит громадськості і експертів, до зустрічі доєдналась Марія Мезенцева народна депутатка України, заступниця голови комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом у Верховній Раді України IX скликання (з 29 серпня 2019 року), голова підкомітету з питань наближення законодавства України до законодавства ЄС, голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи, співголова МФО «БЕЗЗАЙВЕ». Модерувала зустріч Юлія Дзюба- юрист, помічник народного депутата України Марії Мезенцевої, секретар міжфракційного об’єднання «БезЗайве» у Верховній Раді.

 

На зустрічі були висвітленні важливі тренди у споживанні. Обґрунтована необхідність нових підходів до споживчої політики. Недоліком державної політики попереднього десятиліття, експерти вважають відсутність практичного взаємозв’язку між політикою у сфері громадського здоров’я, екологічною політикою та державною споживчою політикою. Всі учасниці зустрічі зійшлись на необхідності подальшої спільної роботи по виробленню необхідних державних рішень для переходу до моделі відповідального споживання.

«Варто перейти до позиції людиноцентричності у контексті споживчої політики.», – зауважила Зоряна Скалецька.

 

«Давайте плідно співпрацювати і надалі. Нам потрібно зробити рішучі кроки, щоб захистити наших громадян і навколишнє середовище», – підсумувала Марія Мезенцева.